Doprava a platba

PLATBY

Platba bankovním převodem (+ 0 Kč)

Převod celkové částky objednávky předem na náš bankovní účet 863604002/5500. Při vypisování údajů prosím uvádějte číslo objednávky jako variabilní symbol, díky tomuto kroku nám usnadníte práci s přiřazením platby k objednávce. K odeslání zboží dochází v momentě, kdy dojde k přijetí platby na účet.

Platba hotově – Dobírkou (+ 39 Kč)

Při platbě hotově dobírkou Vám zboží zasíláme v okamžiku potvrzení objednávky. A peníze se hradí až na místě Vámi zvolené přepravní společnosti.

Bezhotovostně platební kartou (+ 0 Kč)

Po dokončení objednávky budete automaticky přesunuti do rozhraní platební brány. V tomto rozhraní vyplníte následující údaje: číslo karty, datum platnosti karty a její CVC kód (3 čísla na zadní straně karty). Po dokončení transakce budete automaticky přesměrování zpět do našeho e-shopu a my Vám pošleme zboží v nejbližším možném termínu.

 

DOPRAVA

Zásilkovna (69 Kč)

Balík je levně doručen do Vámi vybraného místa. V ČR naleznete více jak 1900 výdejních míst k vyzvednutí Vaší zásilky. Nemusíte čekat hodiny na poštách ani celý den očekávat kurýra. Po SMS upozornění si můžete vyzvednout objednávku do 7 dnů. Doručení zásilky do 2 pracovních dnů.

Balík Na poštu (99 Kč)

Česká pošta doručí Vaší zásilku obvykle do 24 hodin od předání zásilky do přepravy na Vámi zvolenou pobočku České pošty. Pro vyzvednutí zásilky stačí sdělit jméno a kód, který Vám byl zaslán v SMS, nebo e-mailu. Zásilku si může vyzvednout i 3. osoba na vybrané pobočce.

Balík Do ruky (99 Kč)

Česká pošta doručí Vaší zásilku obvykle do 24 hodin od předání zásilky do přepravy na Vámi zvolenou adresu. Online formulářem můžete změnit dispozice pro svoji zásilku (dodání zásilky pochůzkou, na jinou poštu, atd.)

Osobní odběr (0 Kč)

Pokud jste z Brna, Olomouce nebo Bruntálu a objednáte si u nás zboží, tak Vám ho moc rádi doručíme zdarma. Stačí jenom zavolat Honzovi nebo Robertovi a domluvit se, kde dojde k předání.